Leden 2011

Poslední představení Amanta v Třeboni

27. ledna 2011 v 14:31 | Erika |  Nástěnka
Divadelní spolek Kajetán vás srdečně zve na reprízu komedie Pavla Němce Amant v pátek 28.ledna 2011 od 19.30 hod. Vstupenky v prodeji na místě, cena 70 Kč. V jedné z hlavních rolí tentokrát zazáří pricipál divadelního spolku Jaroslav Psík.

Maminky to s námi vždycky myslí dobře. Někdy se to ale nedá vydržet. V tomto případě se maminka (Hana Cepáková) snaží seznámit svou dceru (Jindřiška Fantová) se starším pánem (Jaroslav Psík), o kterém si myslí, že by jí mohl pomoci k vydání sólového CD. Kateřina však má ráda studenta Radka (Matouš Šimek) a ten vymyslí riskantní plán. Příběh ještě zkomplikují přespříliš aktivní policistka (Petra Žilková) a nahluchlá teta Emilka (Erika Suchanová).
Jak to všechno nakonec dopadne? Přijďte se podívat, těšíme se na vás.
Radek alias zraněná matinka

Amant (2010)

27. ledna 2011 v 13:44 | Erika |  Inscenace
Amant
Autor: Pavel Němec
Premiéra 16.října 2010 s přítomností autora

Komedie Pavla Němce Amant: Maminky to s námi vždycky myslí dobře. Někdy se to ale nedá vydržet. V tomto případě se maminka snaží seznámit svou dceru se starším pánem, o kterém si myslí, že by jí mohl pomoci k vydání sólového CD. Kateřina však má ráda studenta Radka a ten vymyslí riskantní plán. Příběh ještě zkomplikují přespříliš aktivní policistka a nahluchlá teta Emilka.


Maminka      Hana Cepáková
Káťa             Jindřiška Fantová
Amant          Jiří Guth
Radek           Matouš Šimek
Policistka      Petra Žilková / Helena Herrmannová
Teta Emilka  Erika SuchanováZkoušky leden

14. ledna 2011 v 10:34 | Erika |  Nástěnka
20.1.  18 hodin Jak ulovit knížete 1. a 2. dějství

27.1.  18 hodin  Amant