Říjen 2016

Repríza hry Ať žije Bouchon v lázních Aurora

17. října 2016 v 20:47 | Erika
Bouchon je malé francouzské městečko kdesi ve vnitrozemí. Všichni jeho obyvatelé již dávno odešli a telefonní budka slouží jako víceúčelový společenský sál. Starosta Jacques se ze všech sil snaží vyždímat z Bruselu co možná nejvíce dotací v rámci evropského společenství. Společně se svou sekretářkou Odette a bratrem Nicolasem (ve svých pětatřiceti letech je žákem místní školy) vypracovává množství nesmyslných projektů, oboustranný sjezd z dálnice, námořní přístav, osobně demonstruje rostoucí kriminalitu atp. Když se na scéně objeví Robert Flapi, inspektor vyslaný z Bruselu, rozhodne se Jacques k osudovému kroku…
Téměř absurdní fraška dvou nejhranějších současných francouzských autorů komedií, nabitá humorem a komickými situacemi, slaví již téměř rok velké úspěchy u pařížského publika.
Hrají: Petra Žilková, Jaroslav Psík, Martin Ježek, Lukáš Rajnoch
Společenský sál lázní Aurora v pondělí 21.listopadu od 19:00 hodin. Vstupné 100 Kč


Benefiční představení v Praze

2. října 2016 v 18:00 | Erika |  Nástěnka
Zveme Vás na benefiční představení divadelní hry Eriky Suchanové Kurz ručních prací do společenského sálu základní školy Jedličkova ústavu. Hrajeme od 16 a od 19 hodin. Vstupné dobrovolné (minimálně 50 Kč), vše bude věnováno na činnost ZŠ Jedličkova ústavu.
Kurz ručních prací: Kateřina se jednoho dne zastavila,ohlédla a zjistila, že všechno v jejím životě je úplně jinak, než si původně přála a představovala. Náhle se cítila osamělá a zbytečná. A tak se rozhodla to změnit. Uspořádala ve svém bytě kurzy ručních prací. Díky tomu se setkává pět žen, které se do té doby míjely na chodbě domu, aniž by se blíže poznaly. Pět rozdílných žen, pět různých osudů, pět naprosto odlišných povah. Jedno mají ale všechny společné. Vědí moc dobře, že život není peříčko.
Ale možná právě teď nastala ta chvíle, kdy se může všechno změnit. Stačí mít dost odvahy splnit si jeden bláznivý sen.

Osoby a obsazení:

Kateřina Zárubová………Erika Suchanová

Gizela Ádlerová…………Helena Herrmannová

Nikola…………………….Petra Žilková

Monika…………………...Hana Cepáková

Eliška……………………..Jitka Havránková